WROCNET.TV - telewizja tak jak lubisz, gdziekolwiek jesteś. 

Dowiedz się, czym jest Metro TV Online!

WrocNet TV to usługa stworzona z myślą o tych, którzy kochają telewizję, jednak nie zawsze mają czas lub możliwość oglądania jej w tradycyjny sposób na telewizorze. To innowacyjne rozwiązanie dla wszystkich mobilnych, którzy nie zawsze mogą spędzić czas przed telewizorem.

Jednocześnie nie rozstają się ze swoim smartfonem, a tablet i komputer znajduje się zawsze w zasięgu ich ręki. To wreszcie propozycja dla tych, którzy chcą w pełni decydować gdzie, jak i kiedy oglądają swoje ulubione programy oraz seriale. Metro TV to oferta dla Ciebie, abyśmy mógł oglądać telewizję, tak jak lubisz .

Zyskuj z WrocNet TV.

  • Bezpłatny dostęp online. Płacisz tylko za jeden dodatkowy pakieta TV, a dostęp do telewizji na smartfonie, tablecie i komputerze masz za darmo.
  • Mnóstwo kanałów. Możesz cieszyć się dostępem aż do kilkudziesięciu kanałów o różnej tematyce. Liczba kanałów jest ciągle powiększana.
  • Brak ograniczeń. Chcesz oglądać telewizję na wielu urządzeniach albo po prostu zapewnić rozrywkę nie tylko sobie, ale także swoim bliskim? WrocNet TV może działać niezależnie aż na 3 różnych sprzętach!
  • Elastyczność i wygodę. Właśnie przegapiłeś swój serial lub nie możesz oglądać ulubionych programów, bo w tym czasie jesteś w pracy? Dzięki usłudze CatchUP dostępnej na wybranych kanałach możesz dowolnie przewijać wybrane programy aż do 24h wstecz, dzięki czemu już nigdy nic Cię nie ominie. Innowacyjne rozwiązania.
  • Myślisz, że to wszystko? Dzięki nowoczesnej usłudze przypomnień możesz ustawić powiadomienia SMS oraz e-mail, które przypomną Ci np. o nadchodzącym filmie, meczu lub wielu innych programach. Nieustanny rozwój. Szukasz innych nowinek technologicznych? Już wkrótce będziesz mógł również nagrywać programy, aby potem odtwarzać je w dowolnym momencie.

WKRÓTCE usługa zostanie uruchomiona

Owórz metrotv.pl