Oferty pracy

Zakres obowiązków:

  • konfiguracja urządzeń LAN WLAN oraz GSM
  • rozwiązywanie incydentów, reagowanie na zgłoszenia oraz udzielanie wsparcia technicznego dla wewnętrznych i zewnętrznych klientów firmy
  • zapewnienie odpowiedniej wydajności oraz jakości usług
  • bezpośredni kontakt z klientem oraz operatorem podrzędnym

Wymagania:

  • znajomość systemów Mikrotik oraz UBNT
  • zdolność do identyfikacji i rozwiązywania problemów z połączeniami sieci
  • mile widziana znajomość systemów CISCO oraz zagadnień SWITCHING/ROUTING
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • prawo jazdy kategorii B mile widziane

Oferujemy:

  • umowę na pełen etat
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • szkolenia
  • pracę w miłej atmosferze

Miejsce pracy: wrocław

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na: W tytule prosimy wpisać: Dział utrzymania sieci ” CV – Imię i Nazwisko”. W aplikacji prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzane moich danych osobowych w celach związanych z procesem rekrutacji w spółce WrocNet, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”. Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest Wrocnet Dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych ani do państw trzecich. W związku z przetwarzaniem danych osobowych kandydatom do pracy przysługuje prawo dostępu do treści danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania oraz przenoszenia. W przypadku uznania, że przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych masz prawo wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO). Podanie danych osobowych jest warunkiem udziału w postępowaniu rekrutacyjnym, a brak podania danych może skutkować nie wzięciem pod uwagę aplikacji rekrutacyjnej”. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Oferta ważna do: 01.02.2019 r.

Poszukujemy pracownika na stanowisko: Młodszy administrator sieci

  • administracja siecią LAN, WLAN, WAN
  • administracja serwerowymi systemami komputerowymi
  • administracja systemami i aplikacjami wspomagającymi pracę systemów serwerowych
  • zarządzanie sprzętem serwerowym oraz urządzeniami zapewniającymi ciągłość pracy

Wymagania:

  • znajomości systemów operacyjnych Microsoft, Linux, Mikrotik, UBNT
  • mile widziana znajomości administracji i konfiguracji urządzeń sieciowych Cisco, Mikrotik, Ubiquiti.
  • znajomości technologii sieciowych TCP/IP, LAN/WLAN/WAN/VPN
  • znajomości protokołów komunikacji, np: SMTP, HTTP, DNS
  • dyspozycyjności, samodzielności, kreatywności
  • mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • udział w ciekawych projektach
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania w pracę
  • elastyczne formy współpracy: umowa o pracę, kontrakt (B2B) lub umowa zlecenie
  • Karty Benefit
  • finansowanie szkoleń
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz awansu
  • udział w imprezach integracyjnych

Miejsce pracy: Wrocław

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania CV na adres: W tytule prosimy wpisać: Dział utrzymania sieci ” CV – Imię i Nazwisko”. W aplikacji prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzane moich danych osobowych w celach związanych z procesem rekrutacji w spółce Wrocnet, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”. Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest WrocNet . Dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych ani do państw trzecich. W związku z przetwarzaniem danych osobowych kandydatom do pracy przysługuje prawo dostępu do treści danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania oraz przenoszenia. W przypadku uznania, że przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych masz prawo wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO). Podanie danych osobowych jest warunkiem udziału w postępowaniu rekrutacyjnym, a brak podania danych może skutkować nie wzięciem pod uwagę aplikacji rekrutacyjnej”. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Oferta ważna do: 15.02.2019r.

Firma wrocnet poszukuje pracownika na stanowisko: Technik / Serwisant sieci telekomunikacyjnych

  • montaż masztów, anten sieci bezprzewodowych oraz GSM

Wymagania:

  • umiejętność diagnozowania i lokalizowania problemów sieciowych
  • znajomość systemów Mikrotik, UBNT itp.
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości (dodatkowy atut: ukończony kurs do prac wysokościowych)