O firmie

Dlaczego Wrocnet?

Wrocnet to firma telekomunikacyjna z Wrocławia. Od wielu lat dostarczamy Internet do domów i mieszkań we Wrocławiu i okolicach. 

 

w zależności od technologii, w jakiej jest wykonane podłączenie oraz lokalizacji, aktualnie oferujemy prędkości od 10 Mb/s aż do 650 Mb/s. Dzięki temu każdy Abonent może dobrać łącze odpowiednie dla jego potrzeb.

już ponad 200 kanałów cyfrowych (w tym ponad 70 HD) oraz dodatkowe możliwości, które zwykłą telewizję zmieniają w nowoczesną platformę multimedialną (m.in. nagrywanie programów bez dysku, timeshifting, przewodnik po programach, blokada rodzicielska).

atrakcyjne abonamenty z wliczonym kapitałem darmowych minut oraz numerem z wybranej strefy numeracyjnej, a także szereg usług dodatkowych, m.in. transmisja video, usługi faksowe, funkcje zawieszania i przekierowania połączeń, zestawiania połączeń konferencyjnych czy prezentacja numeru osoby dzwoniącej.

oferowane systemy umożliwiają transmisję obrazu przez internet i nie wymagają instalowania żadnego dodatkowego oprogramowania, a przyłączenie odpowiednich urządzeń i czujników pozwala zbudować system przeciwpożarowy czy system kontroli dostępu.